:::::my tworba:::::

My tworby! Příběh

15. září 2007 v 18:16 | rownatk0
,,Počkejete, du na záchod!'' nadrženě se řehtala a odešla. Byla opilá. Nohy se jí motaly jako nit. ,,Kráva!'' ,,Proč?'' Diskutovaly Stella a Lola. ,,Hele. Podívaj se na ní, přijde vožere se jak svině a pak mi tady líbá MÍHO kluka!!'' Stella byla taky opilá.. a začala brečet. Lola jí obejmula. Stelly kluk, to ale chtěl. Osahával jí a potom jí začal líbat, ani bych neřekl že o tom ví. Přišla, měla cigaretu v ruce.. červené nehty mez cigaretou vynikaly.
Zase se rozesmála.. začaly hrát, stoupla si na stůl, svlíkla si triko.. Je až moc hezká, na to abych jí nabídl piko a pak jí přefik.. Do prdele na co myslím ?! Tohle jsem si zakázal, a ona je hezká.. co když by perník chtěla zase?.. nic nebudu nad tím přemýšlet. Triko měla sundané, i sukni, byla skoro nahá. Všichni na ní koukaly, ale tak aby to nebylo vidět.. Viděl jsem to. V botech na podpatku, v podprsence, v kalhotkách.. snadná kořist.. ts.. seru na všechno, JÁ jí CHCI!! Proto jsem se taky vydal k ní. Posadil jsem jí na stůl, opatrně jsem jí pohladil po stehně, nereaguje. Postavil jsem jí. Spadla by nabýt zdi.. tak jsem jí raději chytil.. Byla jako hadrový panák. Když jsme přišli na pokoj, posadil jsem jí na postel. Ona se zvedla.. ,,Měla jsem jenom dvě skleničky střku.'' Řekla. A pohrdavě se usmála, zavírá u toho na vteřinu oči.. moc hezký. ,,Promiň, já chtěl jsem..teda..nechtěl..'' snažil jsem se dělat že mi je to líto.. nevyšlo mi to ,,Ále chtěl, jenže já tě chci taky..'' Ehm, vrhla se na mě.. začala mě líbat..líbá, fakt dobře, výborně.. holčička nevinná, ani triko se jí svlíkat nechce, jde rovnou na kalhoty.
Tím líp pro mě.. Dlouhá noc, ráno jsem se probudil. Ona vedle mě, nahá, je tak krásná, vypočítavá.. Ale pořát si musím pokládat otázku ,,PROČ?''. Proč to udělala, mohla mě poslat do prdele.. Jejda, ona má boty. Dračice jedna.. směju se tam nad ní.. Prstem jí sjedu po břichu, až dolů.. vlepím jí pusu na krk, a ona se usměje a otevře oči. ,, Kurva..'' usmála se ,,mám boty'' tak hezky se směje.. ,,Děkuju..nejhezčí noc mího života..'' ou, sem borec! ,,Nemáš za co, u mě to je stejný..'' usmě ju se. ,,Promiň, sem kráva, miluju tě!'' ozbrečela se.. pohladil jsem jí po vlasech, zabalil jsem jí do deky a obejmul.. ,,To nic, to přejde..'' ,,To je všechno?! To je všechno co mi na to řekneš?!'' ,,Heh, nevim co, ty víš že tě miluju taky..'' ,,Hovno, chtěl sis jenom zašoustat..'' ,,To neni pravda!! Já tě miluju!'' možná má pravdu..co když mi šlo jenom o to, a já si jenom namlouvám že jí miluju, blbost.. ,,Promiň. Sem hysterka.'' Řekla a hezky se usmála.. uplakanýma očima, to je nejhezčí.. miluju jí, už to vim..
 
 

Reklama